Novostavba rodinného domu - Rodinný Dům A1

Prokopova, Roudnice nad Labem, Litoměřice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 129 m2, zastavěná: 76 m2, pozemek: 447 m2, stav: Dvojdům, stav: Novostavba, lokalita: Centrum obce, Parkování, místnosti: 6

12 893 000Kč

Kontaktujte nás
+ 15 fotky Zobrazit více

Veškeré podrobné informace naleznete na webu: www:bydlenivedvore.cz

Jedná se o dvoupodlažní budovu, která je umístěná na pozemku o rozloze 445 metrů čtverečních. Zastavěná plocha domu je 76 metrů čtverečních. Jedná se o objekt s plochou střechou. Dispoziční členění rodinného domu je 5 pokojů + kuchyňský kout. Na západní straně domu je vytvořena opěrná zídka, která zpevňuje celý svah a vytváří zajímavý exteriérový prvek. Tato zídka není na většině vizualizačních fotografií zachycena, ale všechny případné zájemce detailně seznámíme s jejím umístěním podobou. Dům A1 je umístěn zcela na konci lokality, takže z hlediska provozu na komunikaci se jedná o to nejtišší místo v celé lokalitě. Dům A1 sousedí na východní straně se zrcadlově obráceným domem B1.

Veškerou energii domu zajistí teplené čerpadlo, které se v současné době vysokých cen energií jeví jako naprosto nejhospodárnější způsob vytápění a ohřevu vody. Rodinný dům z pohledu energetické náročností budovy splňuje kategorii B úsporná budova, což zajistí minimální tepelné ztráty při budoucím užívání. K tomu přispívá i fakt, že pro výplně otvorů je použito energeticky nejvýhodnější trojsklo. Rodinný dům je vybaven rekuperační jednotkou.

Doporučujeme navštívit sekci FOTO v základním MENU, kde si můžete podrobně prohlédnout některé interiérové a exteriérové prvky daného domu. V této souvislosti upozorňuje na fakt, že některé fotografie zachycují interiér, který může být zrcadlově převrácený, než v daném konkrétním domě a dále pak na fakt, že některé fotografie zachycují pohledy na rodinný dům včetně příplatkových balíčků pro zajištění lepší vizuální představivosti.

Velkou výhodou tohoto domu je venkovní terasa, která je orientována na západní stranu, takže se sluníčkem můžete počítat až do samotného konce dne. Před domem samotným se nachází velice praktický, zastřešený úložný prostor, který slouží k uskladnění různých věcí, které se běžně uskladňují v garáži. Před úložným prostorem se nachází prostor na uskladnění nádoby na odpad. Samozřejmostí je vybavení každého domu domácím videotelefonem.

Rodinný dům je oplocený, lze si k němu objednat a přikoupit různé balíčky nadstandardních prvků, jako je: zastřešená pergola, venkovní žaluzie, kompletní nebo částečné zastřešení garážového stání, klimatizaci, fotovoltaickou elektrárnu na střechu a podobně. Více o nabízených nadstandardech naleznete v sekci NADSTANDARDY.
Všechny texty, které se odvolávají na jednotlivé sekce v základním MENU jsou s odkazem na základní stránky projektu, t.j. na stránky www..bydlenivedvore.cz.

Základní info

Umístění :
Centrum obce
Typ objektu :
Dvojdům
Konstrukce :
Cihlová
Adresa :
Prokopova, Roudnice nad Labem, Litoměřice

Cena obsahuje

včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená:
76m2
Plocha zahrady:
300m2

Počty místností, umístění

Počet místností:
6
Počet koupelen:
1
Počet parkovacích míst:
2
Počet pokojů:
5
Počet NP:
2
Typ objektu:
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti:
B - velmi úsporná
Podle vyhlášky:
vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Balkon, Terasa, Parkování, Zahrada, Nezařízeno nábytkem

Inženýrské sítě

Kanalizace, Voda, pitná, 230V, Internet, 400V, TV kabel

Charakteristika objektu

Stavba na klíč, Developerský projekt, Nízkoenergetický, Novostavba, Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Dálnice, MHD, Vlak, Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Úřady, Školka, Supermarket, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb, Škola

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Dlážděná

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Podlahové
Evidenční číslo 1
Typ Dvojdům
Adresa Prokopova, Roudnice nad Labem, Litoměřice
Cena 12 893 000Kč
Poznámka k ceně: cena je včetně provize za základní nemovitost

Ing. Martin Ulrych

mobil: +420 737211872
email: 11121970@seznam.cz

Máte otázku?

Osobní údaje